Gimus vaikams dažnai šeimoje staigiai išryškėja problemos, kurių iki tol pavyko išvengti.

Vaikų atėjimas stipriai paryškina mūsų asmeninius trūkumus, kuriuos anksčiau sėkmingai paslėpdavom net patys nuo savęs.

Kas padeda gimus vaikams perkelti santuoką į naują, dar kokybiškesnį bendravimo lygmenį?

Ką daryti, jei šeimoje situacija staiga krenta iš rankų?
Ką būtina žinoti, keisti gimus vaikams? O kur permainų gal visai jokių nereikia?

Kaip žinoti kada svarbiau vyras, kada vaikai? O kelintoje vietoje moteris tampa pati sau svarbi?

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi, supažindinti su pagrindinėm kryptim, susivokimais, kurių aš laikausi ištekėjusi ir pagimdžiusi. Pasidalinti tuo, ką ilgai ir kruopsčiai atrinkau šiuolaikinės informacinės gausos vandenynuose ir kas patikrintai veikia mūsų šeimoje.

Kartais man atrodo, kad savo gyvenimą pašvenčiau moterų ir vyrų santykių nagrinėjimui. Kodėl? Nes man pačiai to labai reikėjo. Ilgai negalėjau sukurti šeimosi. Kai pagaliau po didelio vidinio darbo su savimi sutikau savo sutuoktinį, pradėjau jausti, kad santuokoje, dėl padidėjusio nėštumo streso, elgiuosi vėl kaip ankstesniais laikasi, kai visus savo santykius tiesiog sugriaudavau. Tada supratau, kad arba intensyviai ieškau informacijos ir mokausi, kaip laimingai gyventi susituokus, arba tiesiog tuoj sunaikinsiu ir tai ką dabar turiu.

To pasekmės labai mielos. Dabar auginame dvi pametinukes dukrytes Su vyru esame vis dar susikibę už rankučių ir net pagalvojam apie trečia vaikelį. Aš jaučiuosi laiminga, mylinti ir mylima, saugi, save realizuojanti ir nuolatos tobulėjanti visose srityse.

———————
Apie paskaitos autore:

JURGA LUKOŠEVIČIENĖ ADOMO

Knygų autorė
Emocinių paleidimų trenerė
Socialinių projektų “Lila.lt”, “Rami mama” įkūrėja

2013 metais išleido pirmąją savo knygą, kuri tapo bestseleriu “AŠ + MB = AŠ”. Ši knyga sukėlė didelį žiniasklaidos susidomėjimą, nes buvo parašyta neįprastai Lietuvai atvira forma ape savo gyvenimo ieškojimus, klaidas ir pagrindinį tikslą, nueiti į laimingą santuoką. Istorijos pradžioje tai atrodė neįmanoma ir niekaip herojai nepasiekiama. Pabaigoje moteris vis gi ištaria TAIP, išteka ir pradeda lauktis pirmagimio.

Jurga juokauja, kad iki santuokos jau spėjo įgyvendinti visas savo karjeros svajones. Dirbo kūrybos vadove, prodiusere vienoje stambesnių kompanijų TV reklamos gamybos srityje. Vėliau įkūrė savo įmonę. Priklausė Lietuvos Grafinio Dizaino Asociacijos tarybai. Dėstė Vilniaus ir Klaipėdos Dailės Akademijose. Ir drąstiškai sustabdė visas šias savo veiklas, kai suvokė, kad pagaliau nori tapti žmona ir mama.

“Prasidėjo mano asmeninio keitimosi, moteriškumo, sąmoningumo, dvasinio tobulėjimo, sielos augimo kelias. Jis buvo tobulai nuožmus. Virš dvidešimt dienų badavimas geriant tik vandenį, asmeniniai mokytojai, susitikimai su nušvitusiais žmonėmis, meditacijos, įniciacijos, paskaitos, seminarai (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje), knygos…
Dabar Jurga vis dar augina pametinukes dukras ir mielai dalinasi visomis moteriškumo paslaptimis savo paskaitose ar asmeninėse konsultacijose.


REGISTRACIJA BŪTINA mesmamos@gmail.com arba žinute.

Susitikimas truks 2val. kaina 18eur, nesiregistravus 25eur.

Jei neturi kitos galimybės, gali būti su mažyliu ;) brūkštelk tai registruodamasi ;)

Susitinkame Gaja namuose, Savanorių 130A, lapkričio 11d. 11val.

Vieta renginyje ir arbata garantuojama sumokjėjus iš anksto. Rekvizitus atsiųsime registruojantis.

 .